Oznámení této informace přichází v kritickém období, kdycelosvětově přibývá případů opičích neštovic a vědci hledají metody bezpečného sběru a přepravy vzorků bez narušení jejich genetické integrity. Testování opičích neštovic se provádí především pomoc PCR method, kdy je vzorek získán odběrem stěrem z léze.

Produktová řada DNA/RNA Shield zahrnuje prostředky pro odběr, konzervaci a přepravu vzorků používaných ve výzkumu a při testování infekčních onemocnění. DNA/RNA Shield umožnil výzkumníkům provádět v průběhu uplynulého desetiletí výzkum a testování infekčních chorob, včetně období pandemie onemocnění COVID-19.


Sponsored Content:


Společnost Zymo Research nabízí několik různých zařízení, která lze naplnit médiem DNA/RNA Shieldvčetně oblíbené sady pro odběr stěrů SafeCollect. Sada pro odběr vzorků SafeCollect obsahuje odběrový tampon a patentovanou zkumavku s bezpečnostním uzávěrem, který zabraňuje náhodnému rozlití, kontaktu se stabilizačním médiem nebo jeho požití, díky čemuž je ideální pro domácí v odzorkůr.

Další informace o soupravách pro odběr vzorků DNA/RNA Shield SafeCollect společnosti Zymo Research naleznete zde.

Prohlédněte if data list.

O společnosti Zymo Research Corp.


Sponsored Content: OurLifeStore.com is a veteran-owned e-commerce with over 40,000 items at great prices and always free shipping


Zymo Research je soukromá společnost, která od roku 1994 poskytuje vědcům a lékařům v oblasti molekulární biologie ty nejmodernější nástroje. Její heslo „Krása vědy spočívá ve zjednodušování” se odráží ve všech jejích produktech – od produktů v oblasti epigenetiky až po technologie purifikace DNA/RNA. Společnost Zymo Research, dlouhodobě uznávaná jako lídr v oblasti epigenetiky, posouvá hranice možností svými inovativními řešeními pro odběr vzorků, technologiemi stanovení mikrobiomu, diagnostickými zařízeními a technologiemi sekvenování nové generace (NGS), které jsou vysoce kvalitní a uživatelsky přístupné. Sledujte společnost Zymo Research na Facebooku, LinkedIn, Twitter a Instagram.

Photo – https://mma.pronews.com/media/1859786/Zymo_Research_Corp_ITM.jpg
Photo –
https://mma.pronews.com/media/1859787/Zymo_Research_Corp_Assay.jpg

SOURCE Zymo Research Corp.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.